Avrasya Pencere Fuarında PromaX Makine Sektörü Yönlendirdi

DUYURU Avrasya Pencere Fuarında PromaX Makine Sektörü Yönlendirdi

PromaX Makine Avrasya Pencere 2019 fuarında yine sektörün nabzını tuttu. Robot kol kullanarak otomatik yükleme yapılabilen sistemlerden tutun, dünyanın en hızlı Alüminyum Profil İşleme Merkezine kadar, farklı ürünleri müşterilerinin beğenisine sundu.

 

Robot kolla Alüminyum Profili CNC Alüminyum Profil İşleme Merkezine yükleme boşaltma nedir?

Bilindiği üzere, üretimin hassas ve ekonomik olması için makineleşmek önemlidir. Peki üretiminiz daha da artarsa ne yapmalısınız? Tabiki üretimi otomatik hale getirmeniz gerekir. Bu bağlamda CNC robot kol önemli bir iş yapmaktadır. Operatörün makinenin yanına getirdiği alüminyum profilleri robot kol otomatik olarak alüminyum profil işleme merkezine yerleştirir. Öncesinde sağda ve solda profillerin referans dayama noktasını açar, profilleri yükleme sonrasında tutucuları kapatır. Böylece alüminyum cnc makinesi başında operatör sadece işlenmiş profil arabasını makine yanından uzaklaştırır ve yeni işlenmemiş alüminyum profillerin olduğu arabayı makinenin yanına getirir. Böylece makine her türlü alüminyum profili otomatik olarak CNC Alüminyum Profil İşleme Merkezine yükler ve sonrasında boşaltır.

Robot kol ile alüminyum profil işleme makinesine Alüminyum Profil Nasıl yüklenir isimli videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

  • PAYLAŞ